تالارهای گفتگوی مهاجرت کانادا

همیشه جای خالی فروم های فارسی که به طور تخصصی در مورد مهاجرت کانادا و زندگی و کار در این کشور باشند رو در دنیای مجازی خالی می دیدم. بالاخره دست به کار شدیم و به کمک چند تن از دوستان "تالارهای گفتگوی مهاجرت کانادا" رو راه انداختیم تا محلی باشه برای تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن تجربیات کسانی که قصد مهاجرت به کانادا رو دارند یا قبلا به کانادا مهاجرت کردند و مقیم این کشورند. این فروم ها هنوز در ابتدای راه درازی که در پیش دارند هستند و برای هرچه پربارتر شدن این فروم ها به کمک همه دوستان و خوانندگان عزیز این وبلاگ نیاز داریم. اینم لینک فروم : 

http://www.immigrationplanet.com

میتونید در این فروم عضو بشید و سوالاتی که در زمینه مهاجرت کانادا دارید رو مطرح کنید یا تجربیاتتون رو با دیگر کسانی که قصد مهاجرت به کانادا دارند در میون بگذارید.

/ 2 نظر / 340 بازدید
امین

سلام.با تشکر از وبلاگ خوبتون. چند سوال داشتم اگر باسخ دهید ممنون می شم: ایا برای بزشک عمومی با 7 سال سابقه کار در مطب ودرمانگاه وبیمارستان امکان بیدا کردن کار در کانادا وجود دارد؟ حقوق تقریبی ماهیانه بزشک عمومی چقدره؟ برای خرج 6 ماه زندگی 1 نفر چقدر دلار کانادا بطور تقریبی لازمه؟ با تشکر وارزوی موفقیت.

ندا

سلام . سال نو مبارک. چند سوال داشتم اگر باسخ دهید ممنون می شم . من و همسرم حدود 5 ماه پیش نامه رد شدن را دریافت کردیم . حالا دوباره میخواهیم درخواست کنیم و این بار من تقاضا کننده باشم. این بار پرونده قبلی را چک می کنند . چون من سابقه مدیریت نداشتم و حالا یک سابقه مدیریت از شرکت یکی از اشنایان تهیه کردم. ممنون نیشم اگر راهنماییم کنید.