تمدید اجازه تحصیل به صورت آنلاین

اگر به عنوان دانشجوی خارجی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کانادا مشغول به تحصیل هستید از این پس می‌توانید اجازه تحصیل خود را به صورت آنلاین تمدید کنید.

از ماه ژوئن سال 2008 که پروژه صدور اجازه کار خارج از پردیس دانشگاه (off-campus work permit) به طور آزمایشی به مرحله اجرا در آمد تا کنون بیش از 6000 دانشجوی خارجی برای اخذ مجوز کار خارج از پردیس به صورت آنلاین اقدام کرده‌اند و هم اکنون دانشجویان خارجی بیش از 200 موسسه آموزش عالی کانادا می‌توانند برای دریافت مجوز کار به صورت آنلاین اقدام کنند. با گسترش این سرویس از این پس این دانشجویان می‌توانند با اجازه تحصیل خود را نیز به صورت آنلاین تمدید کنند.

این خدمات که همگی از طریق امکان e-service  وب سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا قابل دسترسی بوده و نهایت دقت جهت حفظ اطلاعات کاربران صورت گرفته‌است. دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در کانادا می‌توانند از اینجا به این خدمات دسترسی داشته باشند و برای دریافت اجازه کار و تمدید اجازه تحصیل خود اقدام کنند.

فارغ التحصیلان خارجی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کانادا در صورتی که سابقه کار در کانادا را داشته باشند می‌توانند با استفاده از گروه مهاجرتی جدید تجربه کانادایی ( Canadian Experience Class) اقامت دائم کانادا را کسب کنند.

 

/ 0 نظر / 43 بازدید